Influencerzy nie umieją robić zakupów, nowe nie znałam. Przykre, że tak podstawowa umiejętność kogoś przerasta.
2024-10-27 08:57:53
14991
Sh jeździecki Kleogoleet :
Na każde zakupy jedziesz osobno 😅
2024-10-26 17:12:51
4266
noemkiee :
XD on nie umie w życie codzienne XDDDD
2024-11-10 08:15:06
22464
Katarzyna Kowalczyk :
Nie wpadłeś na to żeby wszystko kupić za jednym zamachem ?
2024-10-27 12:31:03
3294
mario15629 :
16 złoty za torebkę herbaty bułkę i dwa plastry szynki?
2024-10-27 07:11:51
155
Karolina :
XD
2024-10-28 10:41:40
1
Incorrect_romanticis :
Można wybrać tańsze sklepy oraz zrobić odrazu całe zakupy, kupienie bułki i kawałka szynki za 16 zł to ogromna przebitka cenowa
2024-10-26 16:10:17
1743
Kinga.K @ :
Jeszcze taniej wyjdzie jak za jednym razem pojedziesz autem i zrobisz zakupy na śniadanie, obiad i kolację. jakbym miała jeździć 3-4 razy w ciągu dnia na zakupy to bym oszalala
2024-10-26 17:43:49
981
paulixqr :
tragiczne czasy idą.
2024-10-29 00:13:40
1011
Duduś :
Odnoście że owoce i warzywa smakują ci jakoś lepiej niż w markecie to pracuje w biedronce I co jakieś 2 dni może przychodzi pan i bierze 2 kartony np ogórków ze 2 pomidorów jakieś inne warzywa owoce
2024-10-27 17:55:29
6
PATKA 🤍🎀 :
ktoś kto narzeka ile wydaje na jedzenie: bułki za 15zl XDDDDD
2024-10-26 16:18:43
1179
𝚊𝚖𝚎𝚕𝚒𝚊 ⭒ :
przepraszam, ale kto kupuje rogala na kanapke za 8zl no nie oszukujmy sie wiadomo ze jak sie kupuje takie rzeczy to wyjdzie drozej😭
2024-10-26 17:07:43
165
Daniel :
ja robię zakupy za 200 zł na tydzień nie wiem gdzie wy te zakupy robicie ale da się kupić taniej i nie powiecie mi że nie a nie jakaś bułka czy tam rogal za 8zł no błagam XD
2024-10-26 19:51:34
124
Maja plonka :
wiem że teraz leżysz na łóżku
2024-10-26 15:25:12
93
VASCO Made By Krzemienn :
Zakupy na obiad w Carrefour express… jeden z najdroższych sklepów 😅
2024-10-26 16:37:41
921
Anka Miłowicka :
widać, że zakupy to wyższa szkoła jazdy …
2024-10-27 07:42:47
3563
paulina_pppx :
XD
2024-10-28 23:50:08
1
Usernameasus :
Rogal za 8zl?
2024-10-26 15:41:37
1
💕 :
Czuję się nielegalnie będąc tu tak wczesnie😳
2024-10-26 15:23:50
24
Magnuz :
Super że za każdym razem osobno jeździsz/idziesz na zakupy zdradzę ci sekret rano mogłeś zrobić zakupy na cały dzień, nawet i na kilka dni 🙂😉
2024-10-27 14:28:18
478
Agata Jagodzinska :
Ten to jest odklejony
2024-10-28 08:19:57
1502
awkward :
3 mandarynki 15 zł? Gdzie tak drogo jest?
2024-11-03 12:43:37
1
To see more videos from user @dominikrupinski, please go to the Tikwm
homepage.