@ryukspitstop: @CHOCBOX ✨ Dubai chocolate bars <<<<<<<<< Strawberry Dubai Cups 🍓🫶🍫

Ava the Fairy 🧚
Ava the Fairy 🧚
Open In TikTok:
Region: US
Friday 25 April 2025 03:48:54 GMT
1562785
59423
194
441

Music

Download

Comments

emmagriiii
emmagriiii :
they sell kanefe at local arabic stores for 4 dollars and pistachio butter is easy to make so you can save money
2025-04-26 02:21:06
934
zoereyo
zoereyo :
GIRL 189$?
2025-05-26 19:32:36
309
paperdollhearts
analise faith🎀 :
mind u just the refill is 30$
2025-10-13 23:29:59
0
cabrini420
Smiley Brini 🧿 :
Buying on Amazon is cheaper and quicker delivery and I can make 100 of them
2025-04-27 21:27:46
375
apollo5856
Apollo_🫀🎨 :
$20-$198?? [stun]
2025-09-14 01:19:14
33
brieeieieieieie
brie 🐞 :
“i am not abt to buy this and this for $50 and $18” but then u check the price for this and its $200 😂???
2025-05-04 14:48:55
12
wolfmamaof6
Live love, laugh exclusive 🥰 :
I bought another chocbox kit now gonna start buying the refill kit after
2025-04-25 21:01:29
618
nott_sure
🇯🇴🇱🇧🍉 :
How is it a refill???
2025-04-25 22:41:02
87
robertrodriguez911
Robert Rodriguez :
Sometimes TikTok makes me talk about stuff I want to lol
2025-05-19 10:28:13
1
kyliemetz2
Kylie💝 :
I use wheat and 8 dollar pistachio butter from Walmart and strawberries a milk
2025-08-30 15:38:52
2
s4ckmydck
s4ckmydck :
so u rather not spend $80 but prefer buying $20 chocolate for multiple ppl make it make sense it’s spending more money for less product 😭
2025-05-04 19:20:24
48
cupid5752
ADHDdino3🦖👑❤️ :
girl it's 16-146
2025-07-11 06:20:40
0
wrenwilliams6
Wren :
just make it!!! it's so easy the hardest part is not burning the kataifi
2025-08-24 19:46:44
1
br33zay
breeze :
10 pounds of katafe or whatever it’s called and a jar of pistachio butter is still cheaper by ALOT in food to money ratio 😭
2025-10-23 22:02:56
0
dalysuppasecret
👾⁉️ :
can i get an invite?🤗
2025-08-19 22:37:46
3
arielmarie1230
ArielMarie ✨💖 :
I’m so hungry now
2025-05-26 23:13:19
0
jeliemaeee
je’liemae-ovo🦉 :
your too local
2025-05-05 20:45:18
0
tamora127
Tamora :
She's
2025-06-06 04:57:34
0
giannaabandoo
giannaabandoo :
Can someone buy me one🩷
2025-05-20 14:17:19
0
alnassar..1
Sam :
Buying in bulk is cheaper ‼️‼️
2025-06-27 22:33:52
1
isack90000
Isack :
this is ur sign to not waste ur money on tiktok shop items♥️
2025-05-19 12:58:36
0
32basketballcertified
no 🫧 :
like 2,4,6????? like 60$ 😀
2025-04-25 23:50:54
8
ghosteider.77
Faith :
for that price go to the store get strawberries and chocolate icing
2025-08-11 23:56:46
0
jenniferhill143
jennifer :
listen I know you're trying to make commission but you'd really be better off buying everything separate in the long run!the chocobox owner made a video of all the brands/ingredients she uses bc the kits ARE expensive overtime.
2025-07-21 19:00:38
2
swimmaleaaa
Emmalea 🦇 :
just get pistachio cream and shredded wheat
2025-10-04 20:47:57
2
To see more videos from user @ryukspitstop, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About