@heyrachelcoons: 1 meal plan + 1 grocery order and I’m set for 2 weeks✌🏼 I normally spend $750/month on groceries for my family of 6…and it’s all because I follow one simple Method that saves me time and money.✌🏼 Take my free training and I’ll teach to to you!
this is so weird, but have you ever looked at all your groceries and been like "all of this is going *inside* my body" and it blow your mind a little bit lol 😆
2025-07-23 18:42:52
0
bunce.stephanie :
I must be shopping in the wrong place(s), because it costs us $550 (or so) for two weeks worth! 😭
2025-07-21 02:43:49
0
Jeff :
You should buy a cart
2025-07-15 14:11:28
0
To see more videos from user @heyrachelcoons, please go to the Tikwm
homepage.