@barbosuoficial: Replying to @crzycrzy

Barbosu
Barbosu
Open In TikTok:
Region: RO
Friday 18 July 2025 12:37:18 GMT
43651
1063
68
12

Music

Download

Comments

catalin._.n
𝙲𝙰𝚃𝙰𝙻𝙸𝙽🥏 :
o farfurie de lasagna in zona italiei unde stau eu, in restaurant vb, pleaca de la 20 in sus si vorbesc in euro
2025-07-18 12:41:19
7
mota_n_
LoverOfMomz :
Chiar si ignorand calitatea, normal ca ditamai corporatia care produce o cantitate obscen de mare de produse poate pune pretul mic per produs. Toti ne plangem ca nu se mai produc chestii in Romania ca nu se deschid afaceri in Romania dar cand e sa sustinem o afacere locala nu o facem ca e mai ieftin de la o megacorporatie multinationala.
2025-07-18 13:19:39
15
valentina33vip
vivi :
în Italia lasagna bună de calitate se vinde la kg și costa între 20 -25 euro la kg
2025-07-20 20:35:19
0
adriann_ads.19
Adrian Criste :
Ingriediente de cea ma proastă calitate la 20 lei mai bine spus. Ăla e dus cu pluta săracul.
2025-07-20 15:07:43
0
n4ir4mz
Marian :
Copil sau naiv? Ai fost light în limbaj... E pură prostie să spună ce a spus... 🤣 Ca să nu zic altceva și mai urât.
2025-07-18 14:27:56
5
mrnobodya
Andrei Dragos :
Lasagna de la lidl am luat o singura data de curiozitate. După ce am luat o gura, nici la câine nu m-a lăsat inima sa o dau.. Direct la gunoi a plecat.
2025-07-18 13:44:02
8
sorinn150
Sorinn :
e arogant acest balon vorbitor
2025-07-19 11:24:07
3
valevale101010
valevale101010 :
nu a mancat niciodata lasagna de casa de-asta vb k la market è top😂
2025-07-18 13:57:38
0
vasilesacaciu
Vasile Sacaciu :
20 de lei si ii da si un buchet de flori
2025-07-19 07:02:51
0
iondraghici81
Ion Draghici :
Bună seara apropo de cost de producție și preț de vânzare, dacă prețul de producție este de 20 lei per produs, atenție folosind ingrediente naturale nu alte minunății cu ce preț voi vinde ca să am profit după achitarea tuturor taxelor
2025-07-18 19:12:05
0
carmengeocri
Carmen Georgiana Proca :
vai de noi..dacă mâncăm mai bine la supermarket nu mai zic nimic..de ce doamnă nu o faci acasă tu și vezi cât costă doar pentru o familie?!
2025-07-18 13:00:56
4
doru_l
Doru L :
au încercat si alții cu pizza congelata, si a dat greș! da! defapt este un el , mai influencer ca tine.. te pup!
2025-07-18 13:11:55
0
cornelnechita26
Cornel Nechita :
nu există nici în Italia lasagna de top in supermarket 🤣🤣
2025-07-20 17:16:19
0
larisasimon
LarisaSimonPMU :
Nici cea mai nașpa n-o găsești la 5€ în alimentară in Italia . O porție mică (proaspătă , nu înghețată) e de la 9€ și nu vb de Giovanni Rana
2025-07-18 19:25:25
1
dannyel0h
Saftik :
ce minte sa ai sa spui că la 20 de lei e de top 🤣🤣🤣
2025-07-19 11:11:28
5
tavyotto
Tavy :
Hai: Nu te mai caca ! Ai dat o în Business:)
2025-07-18 16:31:56
0
user156577639302
Madi23478 :
O singura data am cumpărat de la Lidl,dar băiatul meu nu a fost prea încântat de ea.Prefer sa o fac acasă.Nu se compara.
2025-07-19 15:21:31
0
sorynsorana
Soryn Sorana :
adica 80 lei 100 de grame
2025-07-18 16:42:33
0
venusgygy
Gyorgy :
adică... dar cât vrei?
2025-07-18 15:26:10
0
liviu5067
billy :
10000e de aur😂👍
2025-07-18 14:32:07
0
bogdannitu009
Bogdan Nitu :
Lidl nici macar nu este lanț de magazine italiene 😂😂😂
2025-07-23 16:49:05
0
doru_l
Doru L :
la zacusca, prețul este de 29 lei / borcan!
2025-07-18 13:09:21
1
andr.cris.4
cris.andr.4 :
giovanni rana, max 20 lei. e ce trebuie
2025-07-18 22:29:32
0
n.blincan
🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿N.Bogdan🇷🇴 :
🗿
2025-07-20 01:03:02
0
rill7713
rill7713 :
👏👏👏
2025-07-18 20:31:33
0
To see more videos from user @barbosuoficial, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About