Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@oluwoadaba:
oluwoadaba
Open In TikTok:
Region: NG
Tuesday 29 July 2025 11:54:27 GMT
18625
1782
156
630
Music
Download
No Watermark .mp4 (
8.04MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
6.43MB
)
Watermark .mp4 (
0MB
)
Music .mp3
Comments
yisau musa :
adupe konibaje funyin amen
2025-07-30 11:44:04
0
kim :
like thank you🙏❤❤❤💯
2025-08-01 13:47:42
0
kikelomo :
Yorba gbon
2025-08-01 16:02:50
0
modadeola 001 :
Thanks
2025-08-01 13:48:41
0
atanda353 :
thanks sir konibaje insalla 🙏
2025-08-01 09:45:53
0
samadola.01 :
think you
2025-07-29 21:33:53
0
pelumijimoh341 :
thanks sir 🙏🙏
2025-08-01 14:24:31
0
Dolian Donald :
thanks very much
2025-08-01 05:54:08
0
JAFUNRAE :
thank you sir
2025-08-01 08:47:37
0
omotomike58 :
thans sir
2025-07-30 08:57:55
0
morenikaji :
ee Se e oo
2025-07-29 13:48:14
0
Bunmi Ojesina :
Thanks you sir
2025-07-29 20:09:56
0
adeniyi1234 :
thank you so much sir
2025-07-31 21:50:21
0
Elle Knox :
Thanks 🙏
2025-07-31 22:54:02
0
iwanibeauty :
God bless you
2025-07-29 20:07:12
0
toski__iano001 :
thanks for your 💯
2025-07-29 17:26:58
0
Oyetoro Kafayat Racheal :
Thanks sir
2025-08-01 11:24:36
0
OLUSEYE Jr🏆🏆🌷🌷🌷 :
God will bless u sir
2025-07-30 10:29:51
0
Nofeelings👹 :
Thank you sir
2025-07-30 18:21:49
0
mumcy Rahman :
thank sir
2025-07-30 04:05:02
0
sodiqbabatundeabu :
baarakalahu feeh
2025-07-30 08:07:26
1
hypeman starboy😎😍 :
Thanks you sir 🙏🙏🙏
2025-07-30 13:28:46
0
oluwatoyin :
thank you so much sir
2025-07-29 14:49:09
0
Oluwathoyin :
thanks 🙏
2025-08-01 08:16:15
0
Adebayo holaryinkar :
thanks so much
2025-07-29 19:41:04
0
To see more videos from user @oluwoadaba, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
اللهم آمين يارب العالمين
💸 DIY Just Crack an Egg (Full Cost Analysis) 🥚 Total Upfront costs: • $10 – 12 mason jars • $4 – Frozen potatoes w/ peppers & onions (1 bag makes 27) • $2 – Precooked sausage links (1 box makes 5) • $2.50 – Shredded cheese (1 bag makes 8) Total upfront: $18.50 Ingredients Cost Per jar: • Potatoes: $0.15 • Sausage: $0.40 • Cheese: $0.31 = $0.86 per jar Compare to store-bought kits: $3 each 📊 Even with the cost of the jars, You'll break even after just 5-6 homemade jars and everything after that is pure savings without sacrificing convenience! 🎯 Perfect for busy mornings, summer meal prep, or anyone tired of overpaying for breakfast. #budgetmeals #mealprep #justcrackanegg #easybreakfast #microwavemeals #dollartreedinners #5minutemeals
#wilm #wilmington #local #localfyp #fyptoolocol #carolinabeach #nc #beach
#סקולתסכול #סקודה_סופרב_4x4
#pourtoi #fyp #reel #humour
الو....الووووو😆
About
Robot
Legal
Privacy Policy