Ja teraz na Filipinach i tu też tanio!👏👏pozdrawiam!
2025-09-13 18:36:43
0
Radzia80 :
U mnie w mieście lody rzemieślnicze 9zl za gałkę a włoskie kosztują 8zl małe 🙂jadę do was 😁🍦 pozdrawiam Was!!!🥰
2025-09-13 15:11:04
3
Puszek1283 :
36zl
2025-11-15 01:31:11
1
dorotacich180 :
Przynajmniej 7 zl za jedna galke.
2025-09-13 16:40:30
3
Lorena Roa 🇵🇾🇮🇸 :
En mi país todo es rico ❤️🥰
2025-09-14 01:07:12
1
Donald :
1 euro70 galka😂
2025-09-20 03:24:22
0
Luzyna Luzyna :
U nas za 2 takie deserki lody to 100wke trzeba miec .
2025-10-25 11:28:07
1
123 :
quiero
2025-10-14 18:44:12
1
Święty inaczej :
Polanica Zdrój 8zl gałka
2025-09-18 09:34:30
1
Cara do Brazil :
Przemek u mnie podobnie♥️pozdrawiam was moi drodzy
2025-09-13 17:15:36
2
♥️••❤️••♥️♥️Ewulka♥️♥️••❤️••♥️ :
Jakie wielkieeeeeee ♥️♥️♥️.. 8 PLN za gałkę wielkości łyżeczki do herbaty😤😤
2025-09-30 01:24:32
1
Kati :
40 zł
2025-09-14 11:37:13
1
Inzynier z pasja :
Jak za wafelki:D
2025-09-13 14:49:42
1
Robert Kaczmarzyk :
20zł
2025-09-13 20:53:21
1
3I/ATLAS :
Opatija Chorwacja jedna sztuka dwie gały w rogu 5 euro 20 zł z groszem .
2025-09-13 15:56:04
1
Rafał Sol… :
6 pln gałka w Wawolnicy i
2025-09-16 07:17:04
1
Damian Mach :
Potwierdzam Wspaniałe lody 🍦 😍😁💪👍
2025-09-14 20:55:09
1
Machi Mach :
Mniam 🤗
2025-09-13 14:23:48
2
Cristóvão Frio :
W Brazylii jest dokładnie tak samo.
2025-09-14 21:30:21
1
kitek :
7.50 za gałkę
2025-09-13 14:37:19
1
Adam :
Pozdrawiam
serdecznie 🥰
2025-09-13 20:22:49
2
amgyz :
To ty raczej zapytaj ile kosztuje kilowatogodzina prądu do wytworzenia i przechowywania tych lodów. Ile kosztuje pracownik, żeby miał kto sprzedawać etc. Przy tych cenach produkcji w przyszłym sezonie gałka to 10 zeta jak nic, z czego rzemieślnik zarobi 1 złoty na gałce. Reszta to koszty.
2025-09-13 18:18:51
0
To see more videos from user @tropikalnieszalony, please go to the Tikwm
homepage.